Міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» взяв участь у зустрічі молодих політиків України та Данії

Днями міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» Олександр Афанасьєв взяв участь у зустрічі молодих політиків України та Данії, під час якої обговарювались питання, пов’язані з місцевими виборами та участю молоді в політичних процесах країни.
 
Основні теми дискусій: Що молодь може змінити на місцевих виборах? Як підвищувати активність та залученість молоді до політичного процесу? Як отримати довіру молодіжного електорату?
 
 
«Глибоко переконаний, для того, аби підвищити залученість молоді до політики, нам потрібні історії успіху. Історії успіху молодих людей, які пройшли шлях від простого агітатора чи рядового члена партії до депутата Верховної Ради або члена Кабінету Міністрів. Людей, які без сімейних зв’язків або великих грошей, а тільки завдяки своїй наполегливій праці змогли вибороти собі місце в українській політиці. Якщо такі приклади будуть з’являтись, то й інші молоді люди будуть слідувати цим шляхом, бо розумітимуть, що є ті, кому це вдалось», – поділився своїми думками під час панельної дискусії Олександр Афанасьєв.