На Волині «Батьківщина Молода» допомагає проводити спортивні змагання у селах

До Дня Незалежності України “Батьківщина Молода” разом із Зимнівським центром “Спорт для всіх” організувала турнір з міні-футболу серед аматорських команд Волині. Участь у турнірі взяли 11 команд з Іваничівського, Любомльського, Володимир-Волинського районів та міста Володимир-Волинський.

Також молоді «батьківщинівці» разом з Павлівською ОТГ та активістами села Павлівка організували турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд, що проходив на території зони відпочинку ”Торфовище”.

Ще одним заходом, до організації якого долучилась «молодіжка», став перший турнір з панна футболу. Відбувся він у селі Поромів Іваничівського району та селі Рогожани Володимир-Волинського району.

Учасників заходів нагородили грамотами, медалями та сувенірами від організаторів.

«Дякую усім, хто допомагає проводити такі потрібні для молоді заходи, адже розвиток спорту — запорука здорової нації. Ми докладаємо максимум зусиль, аби спортивні заходи та турніри відбувалися якомога частіше. Щоб не лише міська, а й сільська молодь мала належні умови для заняття спортом. Далі – більше!», – каже лідер Волинської «Батьківщини Молодої» Ярослав Кондисюк.