Ринок землі тільки через референдум

Ставлення до відкриття чи не відкриття ринку землі в нинішніх умовах – це СУБ‘ЄКТИВНА позиція кожного, будь то Зеленський, Тимошенко, 200 депутатів «Слуги Народу» чи 10 голів асоціацій фермерів. Всеодно це буде їхньою суб‘єктивною позицією, сформованою певними зобов‘язаннями, вигодою чи політичною ситуацією.

Єдиною ОБ‘ЄКТИВНОЮ позицією, буде позиція УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, бо саме йому належить ця земля, що закріплено в 13-й статті Конституції України. А єдиним інструментом прямого народовладдя в Україні є РЕФЕРЕНДУМ, який раз і на завжди (принаймні точно на найближчі 5-10 років) вирішив би це питання та розставив всі крапки над і.

Вчора на програмі “Свобода Слова Савика Шустера”, після декількох годин дебатів прихильників та противників відкриття ринку землі, аудиторія в залі, прискіпливо підібрана соціологами, щоб репрезентувати думку українців, дуже впевнено висловилась за підтримку ПРОВЕДЕННЯ РЕФЕРЕНДУМУ. Подібні результати показують і більшість всеукраїнських соцдосліджень.

То чому ж Володимир Зеленський, який прийшов до влади на ідеях народовладдя та служіння народу, не зважаючи на позицію 80% українців виступає категорично ПРОТИ проведення РЕФЕРЕНДУМУ? А тому що переживання за долю народу та служіння його інтересам залишились у Голобородька в серіалі «Слуга Народу», а Зеленським та його найближчим оточенням керують виключно піар та матеріальні інтереси. Як то кажуть «Come on, it’s just business!»

То ж вмикайте мозок і вирішуйте, ви за ЗЕлю чи за ЗЕМЛЮ!