У Києві проходить засідання Ради Молоді Європейської народної партії

5-8 грудня у Києві проходить засідання Ради Молоді Європейської народної партії (YEPP), співорганізатором якого виступила ГО «Батьківщина Молода».

У відкритті заходу взяли участь народна депутатка від «Батьківщини», заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк та народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

Основна тема для обговорення – «Часи змін. Диверсифікація навчання». Під час заходу учасники також дискутуватимуть щодо незаконної анексії Криму, майбутнього зовнішньої політики Європейського Союзу та про інновації у сфері освіти.

Загалом у події беруть участь понад 80 представників з сорока країн Європи. Візит Молоді ЄНП організовано також за сприяння Представництва Фонду Конрада Аденауреа в Україні та Wilfried Martens Centre for European Studies. 

Нагадаємо, ГО «Батьківщина Молода» є повноправним членом Ради Молоді Європейської народної партії (YEPP). Ця організація об’єднує найбільш потужні партійні молодіжні організації християнсько-демократичного блоку з 40 країн по всій Європі. YEPP була заснована в 1997 році.