Представники «Батьківщини Молодої» взяли участь у заходах програми «Cross-political network»

Міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» Олександр Афанасьєв та очільник Подільського районного у місті Києві осередку організації Богдан Баранцов взяли участь у заходах програми «Cross-political network» між Україною та Данією, що відбулись 9-11 листопада у Львові.

На думку міжнародного секретаря «молодіжки» Олександра Афанасьєва, така співпраця сприятиме консолідації молоді в Україні, а також збільшить рівень залученості української молоді до політичного життя країни.

«Політично-активна молодь сьогодні має консолідовану позицію щодо майбутнього України та вектору її розвитку. Безумовно, є певні відмінності в ідеологічних поглядах та підходах, спрямованих на досягнення спільної мети, але ніхто не відміняв плюралізм думок і фахові дискусії у пошуку найкращих рішень. Така молодь дає надію, що з кожним новим складом Верховної Ради, держава отримуватиме все більш досвідчених та професійних парламентарів», – наголосив Олександр Афанасьєв.

Нагадаємо, програма «Cross-political network between Denmark and Ukraine» організовується за підтримки Данської молодіжної ради (DUF) та дозволяє молодіжним організаціям України та Данії здійснювати співпрацю, проводити спільні навчальні заходи, а також ділитися досвідом у сфері молодіжної політики.