У Харкові молоді «батьківщинівці» взяли участь у семінарі «Лідери Східного партнерства для змін»

7-9 листопада у Харкові пройшов регіональний семінар «Лідери Східного партнерства для змін», у якому взяли участь голова «Батьківщини Молодої» Сумщини Ігор Ганненко, очільниця «молодіжки» міста Харкова Ольга Струк та активістка Дніпровської «Батьківщини Молодої» Анастасія Мамічева.

«Переконаний, що під час навчання молоді лідери з України, Молдови та Грузії отримали безцінний досвід та знання, які неодмінно використають у майбутньому. Адже саме політична освіта – базовий елемент для професійного політика. Ми мали можливість розглянути приклади ефективних виборчих кампаній, дізнались більше про «Східне партнерство» та навіть спробували самостійно спрогнозувати, яким буде майбутнє Європейського Союзу», – розповів очільник Сумської обласної організації «Батьківщина Молода» Ігор Ганненко.

Нагадаємо, метою проекту є сприяння політичній модернізації країн «Східного партнерства» через навчання та розширення можливостей нового покоління політичних і громадянських лідерів, які зорієнтовані на реформи.

Організував захід Український інститут міжнародної політики за підтримки Фонду ім. Конрада Аденауера та Фонду Едуардо Фрея.