Представник «Батьківщини Молодої» Олександр Фінчук взяв участь у тренінгу «Young Leaders 2019/20», що проходив у Будапешті

Захід організований Robert Schuman Institute (Budapest) при підтримці Eduardo Frei Foundation, Konrad-Adenauer-Stiftung та CDA створив умови для обміну досвідом учасникам з Албанії, Вірменії, Грузії, Сербії, Лівану, Косово, Чорногорії, Македонії, Боснії і Герцеговини.

«Прослухали лекцію від Janos Zlinszky dr. про стійкість як основну цінність у політиці, про важливість політичної освіти від Frank Spengler.

Ada Boerma розповіла про основи демократії та основні політичні ідеології. Підвищувати навички публічних виступів на камеру разом з Anna Nagy.

Презентував політичний ландшафт в Україні, де знайшли багато спільних про лес серед країн-учасників, а також намагалися знайти методи їх подолання.

Вивчали свободу слова для ЗМІ та презентації у соц мережах від Oliver Vujovic.

Розглядали, як працюють релігійні та соціальні громади з Tristan Azbej
захист прав національних меншин з Evelin Verhas, наслідки зміни клімату з @Maria Szalmane dr. Таро или презентацію на тему: Верховенства Права та методи подолання корупції з Milan Jovanovic.

Дякую за таку можливість! Радий новим знайомствам! До зустрічі на 2-й частині у листопаді», – поділився своїми враженнями про участь у тренінгу Олександр Фінчук.