Чому я рекомендую Школу Політичного Успіху?

Іван Крулько
Народний депутат України VIIІ та ІХ скликань

«Я рекомендую Школу політичного успіху «Батьківщини молодої» усім молодим лідерам, які мріють стати політиками. По-перше, тому що тут абсолютно безкоштовно дають майстер-класи і діляться секретами топові політ-технологи, піарники, політики, іміджмейкери, блогери, журналісти, громадські діячі. Це свого роду благодійність з їх боку, аби підняти політичну культуру в Україні і спонукати молодь займатись політикою професійно.

Адже всі ми хочемо жити в успішній та заможній Україні, а це значною мірою залежить від професійності політиків. Бо політик – це така сама професія, як лікар чи юрист, яка стосується доль людей і країни і вимагає знань у багатьох галузях.

У Школі дають основний набір знань для політиків-початківців. Зокрема, у питанні іміджу, позиціювання, ораторської майстерності, блогерства, веденні успішної виборчої кампанії, моделюванні прес-конференцій, роботи парламенту, законотворчості тощо.

А ще ШПУ – це класний майданчик для знайомств, спілкування, політичних дискусій молодих лідерів, які тривають навіть після закінчення Школи, і для профорієнтації. Знаю багатьох молодих людей, які визначились із тим, ким хочуть бути і чим займатись, закінчивши ШПУ» – Іван Крулько.

Детальна інформація про участь в описі події за посиланням – http://bit.ly/2kfqtOp