Підсумкова зустріч із керівником Програми для політичних партій Національного Демократичного Інституту США (NDI) Джоном Ловдалом

Затупник голови «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко разом з керівником Центру політичної освіти ВО «Батьківщина» Олена Шустік провели підсумкову зустріч із керівником Програми для політичних партій Національного Демократичного Інституту США (NDI) Джоном Ловдалом, який закінчує свою роботу в Україні, подякували за підтримку та реалізацію спільних проектів, побажали успіхів в роботі на новій посаді.

Співпраця з Національним Демократичним Інститутом США завжди була пріоритетною для «Батьківщини». За останні роки нам вдалося спільно організувати сотні тренінгів, навчань та семінарів, десятки великих форумів, які відвідали тисячі наших партійців. Багато в чому активізація нашої співпраці завдячує приходу Джона Ловдала в київський офіс NDI.

Національний демократичний інститут (НДІ), або Національний демократичний інститут з міжнародних відносин, позапартійною, некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.