Голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко взяв участь у засіданні Президії «Української Всесвітньої Координаційної Ради»

УВКР – це спілка громадських (неурядових) організацій, які добровільно об’єднують українців з понад 30-ти країн світу. «Батьківщина Молода» також є колективним членом УВКР, а Олексій Захарченко у 2016 році був обраний членом Президії організації.

Основним питанням на порядку денному було обговорення можливостей співпраці між органами державної влади й закордонним українством після президентських та парламентських виборів в Україні.

Серед іншого, Президія УВКР ухвалила рішення:

– звернутися до Президента України з проханням про зустріч та обговорення важливих процесів, що відбуваються з українцями закордоном;
– виступити з ініціативою створення спеціального державного органу по регулюванню відносин з діаспорою та закордонним українством (а це приблизно 20 млн. осіб);
– лобіювати прийняття Законів України «Про трудових мігрантів» та «Про громадянство»;
– вимагати виконання у повному обсязі ухваленої Державної програми співпраці із закордонними українцями на період до 2020 року та ін.