THE RESOLUTION IS ADOPTED! ✔️

Друга спроба прийняти резолюцію щодо збереження транзиту газу через Україну в ЄС виявилась успішною.

Після палких дискусій та дебатів, Рада молоді європейської народної партії (YEPP) підтримала мою ініціативу та проголосувала за резолюцію під назвою «Енергетична безпека Європи: надійне постачання газу до країн-членів ЄС».

Даним документом Рада YEPP закликає:

Європейську Комісію

1️⃣ Посилити співпрацю України та ЄС у сфері енергетичної безпеки та запобігти потенційним ризикам реалізації проектів будівництва транзитних газових шляхів в обхід України.

2️⃣ Зберегти українську газотранспортну систему, як основний транзитний шлях для країн ЄС, та підтримати транзит рентабельного рівня обсягів газу через Україну.

Країн-членів ЄС

3️⃣ Переглянути економічну доцільність додаткових трубопроводів між ЄС та Росією в контексті планового зниження споживання природного газу країнами ЄС у відповідності до Паризької кліматичної угоди.

Я дуже радий, що вдалося прийняти написану мною резолюцію без жодної правки зі сторони інших оганізацій-членів YEPP і зберегти її первинний вигляд та мету!

Молодь європейської народної партії показала свою солідарність з Україною, захищаючи український інтерес в енергетичній сфері, тим самим запобігаючи монополізації Росією газотранспортних шляхів з ЄС. Це неодмінно сприятиме посиленню енергетичної безпеки в Європі та зміцненню партнерських відносин ЄС та України в енергетичній галузі.⚡️

I want to thank all who voted in favor for my Resolution! Muamer Pekmez, Gasper Pecar, Petr Horak, Imanuel Caushi, Adam Bátovský, guys, thank you for your support, I very appreciate it! Silva Mertsola, thank you for your proactive public position to defend the Resolution! And special thanks to Doncho Zlatev for comprehensive support and help! Thank you all!

Together we go further! 🇪🇺🇺🇦