А тепер про заборону політики у ВНЗ…

Студентів Луцького технічного університету примушують їхати на зустріч з Порошенком до Ковеля, у результаті мати заохочення.

Про це написав Антон Романюк на своїй сторінці на Facebook.

А знаєте чому примушують? Бо ректор ЛНТУ Петро Савчук є радником голови Волинської ОДА Олександра Савченка та депутом президентської фракції БПП “Солідарність”.

Ось на цьому й закінчуються казочки про те, що політики у ВНЗ немає і жодних політичних заходів там проводити не можна, і не політичних також. Сам, як голова “Батьківщини Молодої” міста Києва неодноразово стукався у двері столичних ВНЗ і отримував відповідь “у нас політики немає”. Але як тільки приходить час виборів, ректор балотується в депутати або когось підтримує, одразу та політика з’являється, правда завуальована та часто примусова.

Не буде Україна успішною, поки молодь не матиме політичної освіти та не буде розумітися в політиці, а керівництво вишів та багаті кандидати цим користуватимуться.

Закликаю Лілію Гриневич звернути увагу на даний випадок (який насправді є далеко не поодиноким) та впровадити політичну освіту у ВНЗ або хоча б дозволити це робити громадським організаціям!

Детальніше про випадок зі студентами Луцького технічного університету за посиланням – https://volynua.com/posts/volinskih-studentiv-agituut-za-bonusi…