На Банковій добре розуміють, що реально лише у Тимошенко є сили, ресурси й люди на місцях, які можуть перешкодити Порошенку залишитися на другий термін

Саме тому вони і визначили Тимошенко ворогом №1. Саме тому ми бачимо все частіші звинувачення проти неї зі сторони СБУ та активізацію ЗМІ, які підконтрольні Банковій.

Порошенко поставив усім чітке завдання – дискредитувати Тимошенко, як його головного опонента. Найбільшою загрозою для діючого Президента є її досвід протистояння системі, сміливість і те, що вона, на думку штабу Порошенка, не зупиниться ні перед чим, щоб досягти своєї мети і посунути його з поста Президента України.

Інші кандидати, на думку Банкової, представляють набагато меншу загрозу, оскільки одних лише симпатій виборців недостатньо для того, щоб перемогти і захистити результати своєї перемоги.

Порошенко переживає за те, що Юлія Тимошенко зможе перешкодити йому на місцях здійснювати підкуп і фальсифікацію результатів виборів. І ці його побоювання підсилює позиція Міністра МВС Арсенія Авакова, який за заявою Тимошенко про звинувачення оточення Порошенка в підкупі виборців порушив кримінальну справу. До слова, Тимошенко і тут виявилася першою з політиків, хто зважився особисто написати заяву і надати розголосу схемі підкупу, організованій штабами Порошенка. Тому зараз цілком логічним є те, що Порошенко вирішив оголосити їй війну. Він боїться, що ближче до виборів значно більша кількість виборців, аніж зараз, вирішать голосувати за Тимошенко, як за самого реального кандидата, який може прибрати діючу владу. Навіть ті, хто не дуже симпатизує їй, готові віддати їй свій голос, щоб не допустити Порошенка на 2-й термін. Саме це і є найбільшим головним болем чинного Президента.