Оголошено новий набір слухачів на навчання у Х Школі політичного успіху в Києві

Запрошуємо активну молодь з Києва та Київської області взяти участь у відборі на «Х Школу політичного успіху», яка проходитиме протягом лютого – квітня 2019 року.

Навчальна програма Школи включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники матимуть змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

Участь у Школі БЕЗКОШТОВНА.

Навчання триватиме 3 місяці у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час. Місце навчання: м. Київ, вул. Турівська, 13.
Орієнтовна дата відкриття Школи – 26 лютого 2019 року.

Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 16 до 28 років, які проживають у м. Києві та Київській області і пройшли відбір.

Для участі у відборі до Школи необхідно зробити лише три кроки:

1. Заповнити заявку на участь у Школі – https://goo.gl/cp83GD
2. Надіслати своє резюме з 4 по 22 лютого 2019 року включно на пошту schoolpsbm@gmail.com, вказавши тему листа «Ваше прізвище та ім’я, 10 ШПУ»;
3. Вподобати сторінку «Батьківщина Молода м. Київ» на Facebook – https://www.facebook.com/KyivBM та слідкувати на ній за анонсами та новинами Школи.

Результати відбору будуть оголошені 24 лютого на офіційній сторінці «Батьківщина Молода м. Київ».

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора Школи за телефоном: 099-093-39-72, 093-495-41-35 (Юлія Ганюк), е-mail: julia.ganyuk94@gmail.com