Вінницька обласна «Батьківщина Молода» підтримала спортсменів обласної федерації фрі-файту в участі у І турі Кубку Буковелю

«Вінничина була представлена двома бійцями. Обоє спортсменів боролися за пояс чемпіона у ваговій категорії до 66 кг.. Карпенко Іван (СК “Нокаут”) у чвертьфіналі поступився по заліковим балам бійцю з Харкова Олександру Насірову, але вибив останнього зі змагань зламавши йому ніс.

Ігор Куцький(СК” Січ”) у чвертьфіналі одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над Віталієм Сагайко (м. Дніпро). У другому вже півфінальному двобоїспортсмен зустрівся з досвідченим бійцем, майстром спорту України з Кривого Рогу Євгенієм Світличним. В першому раунді Ігор Куцький програв пропустивши технічний задушливий прийом від суперника.

Загалом вважаю, що Вінницькі спортсмени виступили достойно, адже на професійному рівні вони змагаються не так давно, а виступали з більш досвідченими та старшого віку бійцями. По-друге. Вік бійців перехідний – 22 та 18 років, усі їхні справжні перемоги попереду!» – зазначив голова Вінницької обласної ГО «Батьківщина Молода» Кудіяров Вадим.