«Батьківщина Молода» у місті Суми провела завершальний етап акції «Подарунок під подушку»

До новорічних свят активісти поставили собі дуже амбіційну та шляхетну мету – зібрати необхідні речі та матеріальну допомогу для мешканців Ульянівського будинку-інтернату та Будинку малютки у Сумах.

Для цього молоді «батьківщинівці» ініціювали акцію «Подарунок під подушку», в рамках якої проводили благодійні аукціони, концерти, звертались до підприємств та небайдужих громадян. Все це для того, щоб залучити до збору максимальну кількість небайдужих людей.

Вчора активісти Сумської молодіжки завершили збір речей і матеріальної допомоги та передали все до Ульянівського будинку-інтернату. Вони відвідали вистави до новорічних свят, що організували вихованці дитячого будинку, де і привітали діток з прийдешніми святами.

«Вистави до Новорічних свят у школі-інтернаті села Ульянівка були вражаючими. Костюми, вірші, декорації та гра акторів неперевершені.

Також, ми були приємно здивовані задовільним станом класів та кімнат: нові парти, стільці, дошки (деякі з них медійні), різні ігри для розвитку дітей та, за словами директора, 43(!) гуртка за різним напрямом.

Але якими б не були умови проживання та дозвілля, все одно боляче дивитися на дітей та розуміти, що деякі з них ніколи не зможуть побачити своїх батьків. Як повідомили вихователі – більшість дітлахів школи-інтернату з неблагополучних сімей та мають розумові відхилення різної форми.

Ми мали за честь бути присутніми на виступах дітей старших, молодших груп та допомогти тим, хто насправді цього потребує.

Ми вдячні всім, хто взяв участь та будь-яким чином долучився до акції «Подарунок під подушку»! Дякуємо вам! Разом ми змінюємо світ на краще»,- поділились враженнями організатори акції.

 

Читайте також:
Активісти Вінницької ГО «Батьківщина Молода» привітали діток будинку-інтернату зі святами