За 100 днів до виборів Юлія Тимошенко лідирує майже в усіх регіонах України!

За даними великого соціологічного дослідження групи “Рейтинг”, Юлія Тимошенко впевнено лідирує майже в усіх регіонах України. Виключенням є Донецька, Луганська та Харківські області, а також окупований Крим, де опитування не проводилось.

Так, наприклад, у Чернігівській області віддати свій голос за Тимошенко готові 26,8% громадян, які вже визначилися і прийдуть на дільниці. У Київській області – 26,4%, у Полтавській – 25,3%, у Кіровоградській – 24,1%, у Вінницькій – 23,8%.

В окремих регіонах Тимошенко випереджає Порошенка втричі (Чернігівська область). Петро Порошенко, своєю чергою, у більшості областей вже поступається другим місцем іншим кандидатам. Наприклад, на Луганщині він шостий – (6,1%), на Миколаївщині та Харківщині п’ятий – (6,4%) та (9%), у Запорізькій області четвертий – (8,4%).

Отже варто очікувати, що Порошенко та вся команда БПП будуть максимально розраховати на підкуп вибоців та адміністративний ресурс, бо видно що Томос їм у цій ситуації не допоможе.

Також дане дослідження наглядно показує, що маніпуляції та брехня команди Порошенка, про те, що Тимошенко рука Кремля – провалилися, інакше б кольори на карті були діаметрально протилежними.

Далі буде!

Детальніше про результати по кожному регіону за посиланням – http://ratinggroup.ua/research/regions/