Всеукраїнський молодіжний форум (сюжет 1+1)

Юлія Тимошенко обговорила з молоддю план розвитку України.

Юлія Володимирівна та лідери молодіжних організацій уклали та затвердили покроковий план, що втілюватиме в життя новий президент.

Це відбулося під час Всеукраїнського молодіжного форуму в Києві, ініційованого лідером «Батьківщини».

Першочерговим завданням було визначено повернення миру та звільнення окупованих територій. Переможний мир на умовах України, на думку Юлії Тимошенко, забезпечать переговори у форматі «Будапешт плюс» та побудова контрактної армії за стандартами НАТО.

«Мир та безпека – перше, з чого треба починати. Це абсолютно пріоритетне завдання», – наголосила вона.

Стратегічним завданням внутрішньої політики Голова партії та учасники форуму – лідери студентського самоврядування, експерти з питань молодіжної політики, представники громадянського суспільства – визначили зміну системи управління державою. Це допоможе подолати корупцію, привести до влади нових політиків і дасть поштовх для розвитку економіки.

Особливу увагу під час дискусії Юлія Тимошенко зосередила на конкретних кроках підтримки молоді в Україні. На думку політика, нині склалася катастрофічна ситуація, коли мало не кожен другий молодий українець всерйоз розмірковує про еміграцію. Тому надважливим завданням нової влади стане створення умов для самореалізації молоді на власній землі.

Зокрема, йшлося про забезпечення українців доступним житлом, роботою та гідними зарплатами. Голова партії зауважила, що в сучасному світі заробіток є одним із найбільших стимулів для міграції інтелектуальних і сильних людей. Тож поступове підвищення оплати праці до рівня, принаймні, сусідньої Польщі, на переконання Юлії Тимошенко, дозволить підвищити платоспроможність українських громадян, створити внутрішній ринок збуту, зупинити масову трудову еміграцію, та загалом стане основою для зростання економіки України.