У Львові відбувся один з наймасовіших регіональних Форумів української молоді

Черговий молодіжний форум відбувся у конференц-залі готелю «Львів» та об’єднав лідерів громадських об’єднань та студентського самоврядування, молодих політиків та представників від органів місцевої влади, експертів та активну молодь Львівщини.

Захід розпочався з виступу голови всеукраїнської ГО «Батьківщина Молода» Сергія Митрофанського. Він презентував «Стратегію молодіжної політики до 2025 року» та обговорив з молоддю представлену концепцію.

«Ми виступаємо за те, що навчальні заклади мають бути відкритими для роботи громадських організацій. Політичних чи не політичних не має значення. Дискутуйте, спілкуйтеся! Ми говоримо про молодих політиків, а звідки вони мають взятися? Вони мають виявлятися в студентському середовищі. З громадсько-політичних організацій у тому числі», – зазначив Сергій Митрофанський у своєму виступі.

Зустріч продовжилась цікавою та інформативною панельною дискусією. Модератором виступив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Спікерами у обговоренні були:
Сергій Митрофанський – голова ВГО «Батьківщина Молода», екс-заступник Міністра молоді та спорту України;
Олексій Захарченко – експерт з онлайн-комунікацій, голова Київської міської «Батьківщини Молодої;
Галина Батюсь – PR-директор компанії, бренд-менеджер на радіо; 
Олег Галів – телеведучий;
Ігор Михайлішин – бізнесмен, що спеціалізується на альтернативних джерелах енергії; 
Юрій Ситник – політолог.

За обмежений час дискусії спікери заходу встигли обговорити багато актуальних для молоді питань, а саме:
⁃ Питання необхідності допомоги з боку держави молодій людині у старті власного бізнесу та більш активного інвестування у розробки українських молодих авторів;
⁃ Важливість бути індивідуальним у будь-якій справі, тому що це є основою досягнення успіху;
⁃ Використання соціальних мереж як важеля впливу на владу, через залучення підтримки широких мас; 
⁃ Воєнний стан та його вплив на внутрішні процеси у державі;
⁃ Чому країна не готує тих фахівців, які необхідні на ринку праці та у суспільстві, і як змінити ситуацію з освітою в Україні на краще.

За організацію та проведення форуму на найвищому рівні висловлюємо подяку активістам та голові Львівської обласної «Батьківщини Молодої» Дмитру Бондіну, а також Львівській обласній організації ВО «Батьківщина» та її очільнику Михайлу Цимбалюку.