Всеукраїнське таборування «Батьківщини Молодої» у Каневі

У Каневі пройшло традиційне підсумкове всеукраїнське таборування активістів «Батьківщини Молодої».

25 – 27 серпня відбувся триденний табір молоді на території Канівського водосховища у Черкаській області. Цьогоріч захід об’єднав більш ніж 500 активістів з усіх куточків України.

Відпочинок молоді був насичений подіями, активностями, інтелектуальними змаганнями, а головне спілкуванням та позитивними емоціями. Делегації від областей позмагалися за першість у волейбол, мегабол, страйкбол, водне поло, греблі на байдарках та продемонстрували знання з історії рідної країни в внтелектуальному брейн-ринзі.

За видатні досягнення та великий вклад в роботу організації були нагородженні почесними грамотами найактивніші члени «Батьківщини Молодої».

Закриття табору традиційно пройшло на Чернечій горі біля могили Тараса Шевченко. Активісти організації вшанували пам`ять великого українського Кобзаря та підвели підсумки вже сьомого всеукраїнського таборування.

Голова організації «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський привітав членів організації з завершенням табору та вручив кубки делегаціям, що стали переможцями у спортивних та інтелектуальних змаганнях.

На збір до активістів завітав народний депутат України Іван Крулько. Він спілкувався з молоддю, приймав участь у заходах табору та ділився власним досвідом політичного успіху.

«Я би дуже хотів, щоб кожен з вас, зараз, знаходячись в такому енергетично сильному місці, подумав про цінності, які об’єднують нас, і над тим, що нам необхідно зробити разом, для того, щоб Україна стала сильнішою», – звернувся до молоді Іван Крулько.

Всеукраїнське таборування у Каневі завершує сезон таборів «Батьківщини Молодої». Надалі осередки розпочинають підготовку до молодіжних форумів, що пройдуть по всій країні цієї осені.