Іван Крулько розповів черкаським студентам про майбутній закон для молоді

Іван Крулько розповів черкаським студентам про майбутній закон для молоді

Студенти Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького одні з перших ознайомилися з концепцією майбутнього закону «Про молодь».

Розповів про неї ініціатор законопроекту, народний депутат від ВО «Батьківщина» Іван Крулько, який 23 лютого відвідав Черкащину, інформує прес-служба обласної партійної організації.

Іван Крулько відзначив, що це перший в історії України документ, який комплексно вирішуватиме проблеми молоді. Закон розроблено для досягнення важливої мети – виховувати лідерів, які здатні вести за собою інших, які не боятимуться брати на себе відповідальність і з часом стануть керівниками в різних сферах життя. Розробці цього важливого документа передував глибокий аналіз законодавства про молодь понад 30-ти європейських країн.

«Міжнародні експерти, ознайомившись з документом, високо оцінили розроблений нами законопроект, – сказав Іван Крулько. – Вони наголосили, що якщо в Україні цей закон ухвалять, то він буде найпрогресивнішим у Європі».

Народний депутат також відповів на запитання студентів та викладачів, прокоментував зауваження й пропозиції до майбутнього закону.