У "Батьківщини молодої" новий голова

У “Батьківщини молодої” новий голова

Під час VIII звітно-виборної Конференції ВМГО «Батьківщини молодої” делегати обрали головою громадської організації Сергія Митрофанського, який у 2014-2016 рр. був заступником міністра молоді та спорту, а також першим заступником голови “Батьківщини молодої”.

Сергій Митрофанський подякував Івану Крульку за висловлену довіру і, що він, склавши свої повноваження, висунув його на обрання головою ВМГО «Батьківщина молода», а делегатам – за підтримку під час голосування.

Він запевнив, що вже має дворічну стратегію розвитку “Батьківщини молодої”, яка зробить “молодіжку” ще більш сильною та дієвою.

Новий голова зауважив, що основну ставку робитиме на регіони, де чимало світлих молодих голів, талантів та ініціатив.

“Батьківщина молода” об`єднає молодь регіонів у єдиний кулак, щоб представляти і захищати їхні права. Ми не допустимо повернення часів, коли молодь могли саджати за грати за інакодумство”, наголосив голова “Батьківщини молодої”, додавши, що молодіжну політику згодом значно посилять обласні молодіжні регіональні ради, молодіжні центри, вплив молоді на кадрові питання у цій сфері.

За словами Сергія Митрофанського, молодіжна політика для нього не хоббі, чи сходинка для кар`єрного росту, а сенс політичного життя. Саме тому він не даватиме спуску регіональним представництвам “Батьківщини молодої” і вимагатиме результатів.

10154128_626236430792976_6636460483285911598_n

“Батьківщина молода” не буде чемоданом без ручки, який нести важко і кинути шкода. Я не дивитимусь на попередні заслуги. Я маю бачити результати роботи і бажання працювати”, наголосив Сергій Митрофанський, пообіцявши головам регіональних осередків зустрітись з ними уже у грудні, аби обговорити стратегію розвитку організації на найближчі два роки і чіткі критерії, за якими очінюватиме їхню роботу.

Новий голова “Батьківщини молодої” також запевнив молодих людей, що організація продовжуватиме проводити заходи з політичного та національно-патріотичного виховання та поглиблення міжнародних контактів.

Під час з`їзду учасники також обрали керівні органи громадської організації «Батьківщини молодої» і прийняли Резолюцію Форуму української молоді.
1