На Школі політичного успіху «Батьківщини молодої» Президентом України обрано  жінку

На Школі політичного успіху «Батьківщини молодої» Президентом України обрано жінку

За 5 років роботи «Школа політичного успіху» від «Батьківщини молодої» перетворилась на потужний майданчик для підготовки відповідальних політичних лідерів, нашої майбутньої еліти. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», голова «Батьківщини молодої» Іван Крулько за підсумками проведення на Волині ІІ Всеукраїнської «Школи політичного успіху».

«Не здивуюсь, якщо за 10-15 років випускники Школи управлятимуть Україною. І це буде політично підкована та відповідальна молодь, вихована на національно-патріотичних цінностях та найкращих зразках політичної культури», – наголосив політик.

На навчання, що пройшли за підтримки Міністерства молоді та спорту, з’їхалось близько ста молодих людей з різних куточків України, віком від 16 до 28 років, відібраних на конкурсі з-поміж 279 претендентів – студентських і громадських лідерів. Протягом чотирьох днів (22-25 вересня) молодь навчали основ політики, у тому числі молодіжної та зовнішньої, секретів успіху та лідерства, розповідали про політичні ідеології та цінності, передвиборчу агітацію відомі експерти. екс-заступник міністра молоді та спорту, перший заступник голови «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський та інші.

11

Один з найтитулованіших лекторів Школи – колишній міністр закордонних справ, дипломат, яскравий прихильник євроінтеграції, народний депутат від «Батьківщини» Борис Тарасюк – поділився з молоддю своєю формулою успіху.

«Успіх політика складається з чотирьох «П»: професіоналізм, патріотизм, порядність та працьовитість. Керуйтесь цими чеснотами –  і будете успішними! Якщо дотримуватись  цих принципів,  будете успішними не лише ви, а Україна», – пояснив він.

tarasyuk

Екс-заступник міністра молоді та спорту, перший заступник голови «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський розповів про Дорожню карту реформування молодіжної політики і законопроект “Про молодь”. За словами експерта, одним із завдань, які ставить перед собою  “Батьківщина молода”,  є  створення умов для розвитку громадських інституцій і залучення  молоді у громадсько-політичне життя країни на рівні 25%. “Адже сьогодні цей показник украй низький. Фактично молодь не бере участі у прийнятті владних рішень на регіональному та центральному рівнях, а також до державотворення і це треба змінювати”, наголосив Сергій Митрофанський.

3

«Щоб теорія краще закріпилась, ми наситили школу практичними завданнями та імітаційними іграми, що дуже сподобалось дівчатам і хлопцям, – розповів про особливості навчання один з організаторів школи, заступник голови «Батьківщина молода» Сергій Воронов. –  Адже вони змогли наблизитись до своєї мрії і хоч в ігровій формі – стати політиками та покерувати  державою. Це неоцінений досвід, який допомагатиме молоді у майбутньому творити успішну Україну», переконаний він.

4

 

Учасники школи  розбились на команди і створили три політичні сили: соціал-демократичного, ліберального та консервативного спрямування, з політичними програмами партій та передвиборчою агітацією, деталізував  голова Київського міської організації «Батьківщина молода» Олексій Захарченко. В результаті на умовних парламентських виборах було обрано 30 народних депутатів, які згодом сформували коаліцію і призначили уряд з п’яти міністерств:  з питань економіки, безпеки, гуманітарної політики, закордонних справ, екології. Цікаво, що Президентом України під час навчань молодь обрала жінку – Лесю Герман з Чернівців.

 

2

«Обрання жінки Президентом свідчить про те, що відсоток гендерної нерівності серед молоді набагато менший, ніж серед дорослого населення. Те, що жінки починають заходити у політику та їх починає серйозно сприймати українське суспільство, велика заслуга нинішніх успішних жінок-політиків, насамперед, лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко», – пояснив Іван Крулько.

За його словами, політична освіта молоді залишається одним із головних пріоритетів «Батьківщини молодої». Адже сьогодні українська молодь у переважній більшості аполітична або радикально налаштована. А це наслідок – відсутності знань у сфері політики, місцевого та державного управління, нерозуміння суті політики, низький рівень якості нинішнього політикуму.

5

«Якщо хочемо мати сильну державу з перспективним майбутнім, треба виховувати нову політичну еліту, майбутніх парламентарів, урядовців і президентів. Власне, цим «Батьківщина молода» і займається вже п’ятий рік поспіль під час «Школи політичного успіху» регіонального та всеукраїнського формату», – резюмував політик.