На Львівщині «Батьківщина молода» підтримала талановиту молодь

На Львівщині «Батьківщина молода» підтримала талановиту молодь

Представники Червоноградського  осередку «Батьківщини молодої» 6 травня  взяли участь в нагородженні переможців II етапу Всеукраїнських олімпіад  та II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Урочистий захід «Зорепад талантів» проходив в приміщенні місцевої гімназії.

Голова міського осередку ВМГО “Батьківщина Молода”, депутат Червоноградської міської ради Віталій Гаманюк особисто  вручив юним талантам цінні подарунки.

IMG_2035 23488935-5dcf-464a-8f32-031dfec45bf6

«Є ким пишатися, – розповідає Гаманюк, – маємо потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. Участь в олімпіадах – це щоденна копітка праця під час  уроків і на дозвіллі, у школі й удома, з досвідченими вчителями і самостійно. Велика вам шана, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликом душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Безперечно, співавторами успіху учнів є їхні вчителі – справжні фахівці своєї справи. Знаю напевне, що значний внесок у результати навчання дітей  роблять батьки, котрі супроводжують їх  на шляху освіченості, підтримують, виховують і вірять в них”.

За його словами, гімназисти вкотре дали привід пишатися  своїм батькам,  вчителям і рідному місту.

«Творчі конкурси, інтелектуальні турніри, олімпіади, спортивні змагання – усі ці «інстанції» подолали гімназисти гордо і результативно.  Щоб мати ясний розум, бути конкурентоспроможними вони постійно тренуються: загартовуються інтелектуально і розвиваються фізично, дивляться на світ крізь призму творчості», – дадав Гаманюк.