На Волині "Батьківщина молода" долучилась до екотолоки

На Волині “Батьківщина молода” долучилась до екотолоки

Кожного року Волинська громадська організація “Батьківщина молода” долучається до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!». Не став винятком і 2016 рік, адже проблема екологічного виховання та підходу до державної політики завжди хвилювала молодих активістів.

Цьогоріч прибирання на Волині припало на 22-23 квітня і відразу поєднало у собі і “День землі” (що відзначається 22 квітня) так і  найбільшу екотолоку області.

image image image

До акції долучилися осередки у м. Луцьк, м. Ковель, м. Рожище, м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський, м. Ківерці, смт. Ратно, смт. Любешів, та м. Горохів. У Ратнівсьокому районі учні Прохідської школи прибирали та облагороджували меморіал розстріляним євреям у часи ІІ-світової війни, долучилися до цієї справи і жителі села Поступіль.

Щодо міст обласного значення, то там прибрали парки та закинуті території, стадіони. Наприклад, у м. Нововолинськ, голова організації Іван Баландін організував прибирання території шкіл та центрального міського парку.

За попердніми оцінками ековолонтери зібрали понад 6 тон загального сміття та близько 2-х тон пляшок та скла, що піде на вторинну переробку. Щодо цьогорічних особливостей,  то варто відмітити, що ековиховання стає модним серед молоді, що і буде далі розвивати “Батьківщина молода”.