Житомирська "Батьківщина молода" долучилась до акції "Зробимо Україну чистою разом"

Житомирська “Батьківщина молода” долучилась до акції “Зробимо Україну чистою разом”

23 квітня у житомирян з’явиться можливість долучитись до прибирання та стати учасниками щорічної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою території «Зробимо Україну чистою разом!». Члени Житомирської ВМГО “Батьківщина молода” разом з депутатами Житомирської міської партійної організацієї “Батьківщина” вирішили не чекати загальноміського прибирання та вже розпочали впорядковувати найбільш забруднені території міста Житомира. 21 квітня «Батьківщинівці» почистили від сміття Соколовський кар’єр та прилеглу територію.

image

“Чисте місто – це прояв нашої свідомості, культури, самоповаги, адже тут ми всі живемо, працюємо, відпочиваємо, сюди запрошуємо гостей, тут ростуть наші діти і кожному хочеться пишатися нашим містом. Саме тому це чудова нагода разом з друзями, сусідами, колегами вийти та прибрати наш Житомир”, – розповів голова Житомирської ВМГО “Батьківщина молода” Євген Блощинський.

image
Ініціатива проекту «Зробимо Україну чистою» об’єднує людей, які хочуть звільнити свої населені пункти від сміття. Цей проект є частиною всесвітнього руху «Let’s do it world!». В Україні реалізується з 2011 року.

image image