Депутати від «Батьківщини» просять лідерів «Великої сімки» визволити Савченко

Депутати від «Батьківщини» просять лідерів «Великої сімки» визволити Савченко

Народні депутати України, члени фракції «Батьківщина» Іван Крулько, Альона Шкрум та Олексій Рябчин під Новочеркаським СІЗО в Росії записали відео звернення англійською мовою, у якому звертаються до світових лідерів з проханням визволити Савченко.

«Ми народні депутати українського парламенту стоїмо перед стінами СІЗО в Ростовській області, Російської Федерації, де ув’язнена наша Надія Савченко», – з цих слів починається звернення парламентарів.

Далі депутати від «Батьківщини» по черзі говорять:

Іван Крулько: «Вона наша героїня, українська льотчиця, член українського парламенту та член ПАРЕ».

Альона Шкрум: «Вона була викрадена з української землі і нелегально вивезена до Росії, де змушена брати участь у сміхотворному шоу у вигляді суду над нею, ув’язнена підчас війни, яку затіяв путінський режим. Це сьомий день її сухого голодування, що означає – без їжі і води. Її життя зараз у реальній небезпеці!»

Олексій Рябчин: «Зараз ми через адвокатів Надії отримуємо слова вдячності зависловлену їй підтримку. Виступають люди з усього світу, підтримують її стійкість, силу, боротьбу за свободу та справедливість. Є багато заяв світових високопосадовців, які виступають за її визволення».

Альона Шкрум: «Але насправді цього не достатньо пану Путіну, це спосіб останніх відчайдушних дій. Поки вона повільно вмирає за цими стінами, ми звертаємось до світових лідерів з благанням посприяти у її негайному визволенні!»

Іван Крулько: «Ми звертаємось до лідерів «Великої сімки»: до президента Обами, прем’єр-міністра Трюдо, президента Оланда, канцлера Меркель, прем’єр-міністра Ренці, прем’єр-міністра Абе, прем’єр-міністр Камерона, Голови Європейської Ради Туска та Президент Єврокомісії Юнкера».

Альна Шкрум: «Це час останніх благань про допомогу!»

Як повідомлялося, сьогодні під Новочеркаським СІЗО відбулася акція на підтримку героїчної українки Надії Савченко.