«Батьківщина Молода» розгорнула в Кракові найбільший у світі прапор України

«Батьківщина Молода» розгорнула в Кракові найбільший у світі прапор України

Сьогодні у польському Кракові на стадіоні імені Маршалека Пілсудськи відбудеться кваліфікаційний матч Чемпіонату світу-2018 між збірними України та Косово. На прохання Федерації футболу України, матч пройде у Польщі, на нейтральный території, оскільки Україна не визнає незалежності Косово.

“Батьківщина Молода” розгорнула на трибунах стадіону найбільший прапор України у світі, на запрошення Федерації футболу України, для підтримки бійцівського духу українських футболістів.

ba3

«Ми завжди раді підтримати нашу збірну і охоче відгукнулися на пропозицію Федерації футболу України  привезти прапор до Кракова. Прапор виявився настільки великим, що на трибунах не вистачило місця для нього, тому він буде розгорнутий наполовину. Але головне, що сьогодні на стадіоні буде український дух і шалена енергетика найбільшого у світі українського прапору, які, я переконаний, допоможуть нашим футболістам вирвати таку важливу перемогу», – поділився своїми враженнями  перший заступник голови ВМГО «Батьківщина Молода» Сергій Митрофанський, який зараз перебуває у Кракові.

ba

Прапор має розміри 60х40 метрів і занесений до Книги рекордів України. За останні два роки він був розгорнутий у понад 20-ти містах. Зокрема, Одесі, Львові, Сумах, Івано-Франківську, Маріуполі, Бахмуті, Херсоні, Луцьку, Дніпрі та ін. Він символізує єдність та неподільність України. Також прапор був розгорнутий на трибунах НСК «Олімпійський» під час першого матчу кваліфікації на Чемпіонату світу-2018 між Україною та Ісландією.

“Батьківщина молода” вперше розгортає найбільший прапор України за кордоном.”

«Це великий день для нас, адже ми вперше розгортаємо найбільший прапор України за кордоном, ще й у Євросоюзі. І це  справжнє свято для української громади Кракова. Десятки волонтерів зголосились допомогти нам його розгортати і ми бачили у їхніх очах  радість і гордість за свою Батьківщину», –  резюмував Сергій Митрофанський.