"Батьківщина молода" організувала зустріч Надії Савченко з молоддю

“Батьківщина молода” організувала зустріч Надії Савченко з молоддю

9 червня в рамках дискусійного клубу “Батьківщини молодої” народний депутат України Надія Савченко зустрілась з київською молоддю.

Вона поділилась з присутніми своїм досвідом, баченням політичних процесів в державі та відповіла на численні запитання, які лунали з аудиторії.

Також їі колега по фракції Іван Крулько передав скриньку з вітальними листівками від всіх тих людей, які впродовж останніх двох років підтримували та з нетерпінням чекали повернення незламної української героїні.

image

“Під час акції “Привітай Надію” на Поштовій площі у Києві, з нагоди Дня Народження Надії, ми пообіцяли, що передамо всі привітання їй особисто і вже в Україні. Пообіцяли – виконали”, – пригадав всім присутнім член фракції “Батьківщина” Іван Крулько.

Надія Савченко подякувала всім за підтримку та пообіцяла зробити все можливе, аби виправдати людську довіру.

image

“Політик, який не бачить кінцевої мети, нікуди не дійде. Потрібно знати, від чого ти відштовхуєшся і куди прямуєш. Я за конструктивний підхід в будь-якому питанні. Україні завжди бракує справжнього лідера. Як вчить східна мудрість, вчитель приходить тоді, коли учень готовий. Маємо таку владу, на яку заслужили. Тому саме серед молодих людей, переконана, є оцей справжній націоанальний лідер, який мислить креативно і здатен змінити країну. Вся надія на прогресивну українську молодь”, – переконана Савченко.

image

Зокрема, вона наголосивла, що цінність життя кожного українця для неї – понад усе, і вона робитиме все можливе й неможливе, аби відстояти інтереси українців на всіх фронтах.